Fabhotel City Pride
Szálláshely besorolása: 3
Hotel Haridwar területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Fabhotel City Pride képgalériája





Fabhotel City Pride kiváló helyen van, Har Ki Pauri lépcső csak 5 perc autóval.
Értékelések
7,87,8 ennyiből: 10
Jó
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Főbb szolgáltatások (5)
Főbb szolgáltatások (5)
- Takarítás naponta
- Reggeli elérhető
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Légkondicionálás
- Recepción igénybe vehető páncélkazetta
Az otthon érzése (4)
Az otthon érzése (4)
- Napi takarítási szolgáltatás
- Kábelcsatornák
- Prémium ágynemű
- Ingyenes piperecikkek
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba

Deluxe szoba
- 13 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
A következő szoba összes képének megtekintése: Prémium szoba

Prémium szoba
- 14 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 3 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
A következő szoba összes képének megtekintése: Családi szoba

Családi szoba
- 15 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 3 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
Hasonló szálláshelyek

Fabhotel Pearl
Motichur
Fabhotel Pearl
Motichur
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció

Fabhotel Jaswinder Bhawan
Kankhal
Fabhotel Jaswinder Bhawan
Kankhal
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Az ár 13 031 Ft
13 031 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 23. – szept. 24.

The Ashok Vatika Farms and Stay
Kankhal
The Ashok Vatika Farms and Stay
Kankhal
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Egybenyíló szobák igényelhetők

Fabhotel Nakshatra Palace
Jwalapur
Fabhotel Nakshatra Palace
Jwalapur
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció

Fabhotel Shree Vilas
Motichur
Fabhotel Shree Vilas
Motichur
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
Az ár 3 809 Ft
3 809 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 23. – szept. 24.

Sojourn with Nyoli
Nainital
Sojourn with Nyoli
Nainital
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda

Hotel Vasundhara Grand
Vasundhara
Hotel Vasundhara Grand
Vasundhara
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Az ár 5 600 Ft
5 600 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 23. – szept. 24.

Fabexpress Park Residency I
Motichur
Fabexpress Park Residency I
Motichur
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció

Fabexpress Mohan Vilas Residency
Paltan Bazaar kerület
Fabexpress Mohan Vilas Residency
Paltan Bazaar kerület
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
- Nemdohányzó

SK Premium Park at World Square Mall
Ghaziabad
SK Premium Park at World Square Mall
Ghaziabad
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
6.8 ennyiből: 10, Jó, 3 értékelés
6,8
Jó
3 értékelés
Az ár 15 397 Ft
15 397 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 25. – szept. 26.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Panchwati Colony, Old Haripur, Haridwar, 249410
A közelben
- Rajaji Nemzeti Park - 3 perc autóval - 1.1 km
- Vishnu Ghat negyed - 4 perc autóval - 4.0 km
- Daksh Prajapati-templom - 4 perc autóval - 2.5 km
- Mansa Devi-templom - 5 perc autóval - 6.1 km
- Har Ki Pauri lépcső - 7 perc autóval - 5.1 km
Közlekedés
- Dehradún (DED-Jolly Grant) – 56 perc autóval
- Haridwar Junction vasútállomás – 25 perc gyalog
- Dzsvalápur pályaudvar – 28 perc gyalog
- Motichur állomás – 16 perc autóval
Éttermek
- Shiva Tourist Dhaba – 7 perc autóval
- Chotiwala Resturant – 4 perc autóval
- Mohan Ji Poori Wale – 4 perc autóval
- Pandit Ji Puri Wale – 4 perc autóval
- Café Coffee Day – 4 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Fabhotel City Pride
- Fabhotel City Pride kiváló helyen van, Har Ki Pauri lépcső csak 5 perc autóval.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 19 szoba
- 3 emelet
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 12:00, bejelentkezés vége: 0:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Gyermekek
- Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
Kisállatok
- Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
Egyéb információ
- Dohányzás csak a kijelölt helyeken (a tiltott helyen való dohányzás bírságot von maga után)
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Kontinentális reggeli (felár ellenében) naponta 8:00 és 10:00 között
- Naponta ingyenes fogadás
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Létesítmények
- 1 épület/torony
- Épült: 2019
- Széf a recepción
- Hagyományos stílusú
Akadálymentesítés
- A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
- Padlólap a közös területeken
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- 28 hüvelyk képátmérőjű LCD-televízió
- Kábeltévé-csatornák
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
- Mennyezeti ventilátor
A pihentető alváshoz
- Prémium ágynemű
A felfrissülés kellékei
- Esőzuhany
- Zuhanyzó
- Ingyenes piperecikkek
- Törölközők
- Fogkefe és fogkrém (igényelhető)
- Toalettpapír
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
Étkezés és italok
- Ingyenes palackozott víz
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
- Széf a szobában
Díjak és szabályzatok
Opcionális extrák
- Kontinentális reggeli felár ellenében kérhető: 300 INR felnőtteknek és 100 INR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
Fabhotel City Pride Hotel
Fabhotel City Pride Haridwar
Fabhotel City Pride Hotel Haridwar
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Fabhotel City Pride háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.
Kínál Fabhotel City Pride helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos Fabhotel City Pride nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van Fabhotel City Pride bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 12:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Milyen környéken van Fabhotel City Pride?
Fabhotel City Pride Rajaji Nemzeti Park 9 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.
Értékelések
7,8