Magánszállásadó

Seaside Patong House

Szálláshely besorolása: 2
Hotel és Patong tengerpart mindössze néhány lépés

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Seaside Patong House vendégeként kihasználhatod a nagyszerű elhelyezkedés előnyeit: Patong tengerpart és Bangla út is csak 10 percre lesz gyalog. Karoni tengerpart és Jungceylon bevásárlóközpont is csak egy rövid autóútra van.

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (3)

  • Takarítás naponta
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
5 szoba megjelenítése 5 közül

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, erkély, kilátással a városra

  • Kilátás a városra
  • 24 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, erkély, kilátással a tengerre

  • Kilátás a tengerre
  • 28 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy VAGY 2 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
188/7-8 Thanon Thawewong, Patong, Chang Wat Phuket, 83150

A közelben

  • Patong tengerpart - 1 perc gyalog - 0.1 km
  • Bangla út - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Royal Paradise éjszakai piac - 10 perc gyalog - 0.9 km
  • Paradise Complex - 10 perc gyalog - 0.9 km
  • Central Patong - 14 perc gyalog - 1.2 km

Közlekedés

  • Phuket (HKT-Phuket nemzetközi repülőtér) – 59 perc autóval

Éttermek

  • ‪Beyond Patong – ‬3 perc gyalog
  • ‪Tantra – ‬3 perc gyalog
  • ‪SS Seafood thaifood restaurant&bar – ‬2 perc gyalog
  • ‪On The Go – ‬1 perc gyalog
  • ‪Great Room – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Seaside Patong House

  • Seaside Patong House vendégeként kihasználhatod a nagyszerű elhelyezkedés előnyeit: Patong tengerpart és Bangla út is csak 10 percre lesz gyalog. Karoni tengerpart és Jungceylon bevásárlóközpont is csak egy rövid autóútra van.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 11 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 0:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 0:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

A szálláshely szolgáltatásai

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Szobák felszereltsége

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás

A pihenés szolgálatában

  • Erkély

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s)

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.

Más néven:

Seaside Patong House Hotel
Seaside Patong House Patong
Seaside Patong House Hotel Patong

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Seaside Patong House háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Seaside Patong House helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Seaside Patong House nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van Seaside Patong House bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Seaside Patong House kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához erkély tartozik.

Milyen környéken van Seaside Patong House?

Seaside Patong House elhelyezkedése nagyszerű. Patong tengerpart csupán 1 percnyi sétával elérhető, és Bangla út is csak 8 perc gyalog.