Teljes nyaraló
Villa Kamber in Tinj
Szálláshely besorolása: 2
Villa Benkovac területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Villa Kamber in Tinj képgalériája





Élvezd Benkovac hangulatát Villa Kamber in Tinj vendégeként.
Értékelések
1010 ennyiből: 10
Kivételes
Teljes nyaraló
3 hálószoba3 fürdőszoba8 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes wifi
- Társalgó
- Gyermekbarát programlehetőségek
Főbb szolgáltatások (3)
Főbb szolgáltatások (3)
- 8 villa
- Kert
- Grillezési lehetőség
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- 3 hálószoba
- Főzőedények, tányérok, evőeszközök
- Saját fürdőszoba
- Nappali
- Kert
- DVD-lejátszó
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Villa Lumina
Tinj
Villa Lumina
Tinj
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás

Villa Cesarica Zadarvillas
Polaca
Villa Cesarica Zadarvillas
Polaca
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Gyermekbarát programlehetőségek

Villa Tara Zadarvillas
Benkovac
Villa Tara Zadarvillas
Benkovac
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Gyermekbarát programlehetőségek
- Nemdohányzó

Villa Miki Zadarvillas
Polaca
Villa Miki Zadarvillas
Polaca
- Állatbarát
- Ingyenes wifi

Grandma Mary s Home in Tinj
Benkovac
Grandma Mary s Home in Tinj
Benkovac
- Ingyenes wifi
- Wellnessfürdő
- Edzőterem

Villa Maris Zadarvillas
Benkovac
Villa Maris Zadarvillas
Benkovac
- Ingyenes wifi
- Gyermekbarát programlehetőségek
- Nemdohányzó
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Benkovac, Zadar
A közelben
- Marina Kornati - 16 perc autóval - 14.3 km
- Salvia Spa Medical Wellness - 18 perc autóval - 15.1 km
- Dalmaland - 18 perc autóval - 17.2 km
- strand Hotel's Marina közelében - 20 perc autóval - 15.8 km
- Vrana-tó - 21 perc autóval - 20.1 km
Közlekedés
- Zadar (ZAD) – 26 perc autóval
Éttermek
- BISTRO Andrija – 15 perc autóval
- Marco Polo – 16 perc autóval
- Caffe Bar Balun – 16 perc autóval
- Picigin Bar – 14 perc autóval
- Kod Ćipe – 15 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Villa Kamber in Tinj
- Élvezd Benkovac hangulatát Villa Kamber in Tinj vendégeként.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 8 egység
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 23:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 25 év
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért.
- Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 25
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
Parkolás
- Utcai parkolási lehetőség
A szálláshely szolgáltatásai
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi
Parkolás és közlekedés
- Utcai parkolás lehetséges
Étel és ital
- Főzőedények/tányérok/evőeszközök
Nappali lakrész
- Külön nappali
Szórakozás
- biliárdasztal
- asztalitenisz
- DVD-lejátszó
Külső területek
- Grillezési lehetőség
- Kert
Állatok
- Háziállat nem engedélyezett
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Lift nem áll rendelkezésre
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Van füstérzékelő (a házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen)
- Tűzoltó készülék
Általános jellemzők
- 8 szoba
Díjak és szabályzatok
Kötelezően fizetendő díjak
Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
- A város idegenforgalmi adót vetett ki, amelyet a szálláshelyen kell megfizetni. Az adó szezononként változik, és nincs érvényben a teljes éven át. További információt a szálláshely nyújt a foglalási visszaigazoláson szereplő elérhetőségeken.
- A város adót vet ki: október 1. és március 31. között 1.50 EUR személyenként, éjszakánként felnőttek számára; illetve 0.75 EUR éjszakánként 12–17 éves éves kor alatti vendégek számára. Az adót nem kell megfizetni 12 év alatti gyerekek után.
- A város adót vet ki: április. 1. és szeptember. 30. között 1.50 EUR személyenként, éjszakánként felnőttek számára; illetve 0.75 EUR éjszakánként 12–17 éves éves vendégek számára. Az adót 12 év év alatti gyermekek után nem kell megfizetni.
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ennek a szálláshelynek a takarítását hivatásos személyzet végzi.
A szálláshely bérleti díja kötelező, takarítás után fizetendő díjat tartalmaz.
A szálláshely regisztrációs száma: 00000457
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Villa Kamber in Tinj háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Villa Kamber in Tinj helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos nem, de utcai parkolásra van lehetőség.
Mikor van Villa Kamber in Tinj bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 16:00 és 23:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.
Mit csinálhatok Villa Kamber in Tinj területén és a közelben?
Villa Kamber in Tinj kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.