Teljes nyaraló

Samudra Beach Villa

2.0 csillagos szálláshely
Koggala területén található villa, ahol privát strand áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Samudra Beach Villa vendégeként Unawatuna tengerpart és Galle erőd is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. Masszázs is várja a vendégeket, utána pedig a helyben működő kávézó finomságaival csillapíthatják az éhségüket.

Népszerű szolgáltatások

  • Repülőtéri transzfer
  • Ingyenes parkolás
  • Étterem
  • Gyermekágy kérhető
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (12)

  • 3 villa
  • Privát strand a közelben
  • Reggeli elérhető
  • Strandlepedők
  • Kávézó
  • Repülőtéri transzfer
  • Kert
  • Könyvtár
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Concierge szolgálat

Az otthon érzése (6)

  • Gyermekágy/csecsemőágy rendelkezésre áll
  • Játszótér a helyszínen
  • Kert
  • Mosoda
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Gyermekjátékok

Szobaopciók

Szoba

  • 6 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kétszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
1164, 1 Matara Rd, Galle, Habaraduwa, Southern Province, 11641

Közlekedés

  • Colombo (CMB-Bandaranaike nemzetközi repülőtér) – 128 perc autóval
  • Midigama vasútállomás – 18 perc autóval
  • Repülőtéri transzfer

Éttermek

  • ‪Angel Beach Club – ‬5 perc autóval
  • ‪Shanthi Beach Resort – ‬4 perc autóval
  • ‪Shanti Shanti – ‬2 perc autóval
  • ‪Panta Rei – ‬7 perc autóval
  • ‪Wijaya Beach – ‬4 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Samudra Beach Villa

  • Samudra Beach Villa vendégeként Unawatuna tengerpart és Galle erőd is közel lesz hozzád, mindkettő legfeljebb 15 perc autóval. Masszázs is várja a vendégeket, utána pedig a helyben működő kávézó finomságaival csillapíthatják az éhségüket.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 3 egység
DONE

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés kezdete: 14:00
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
DONE

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Reggeli kérhető (felár ellenében)
  • Kávézó

Gyerekekkel utazóknak

  • Játszótér
  • Gyermekjátékok
  • Játékok

Időtöltési lehetőségek

  • Saját strand a közelben
  • Túrázási/kerékpározási lehetőség a közelben
  • Búvárkodás a közelben

Szolgáltatások

  • Concierge-szolgálat
  • Mosoda
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Strandlepedők
  • Medenceparti napernyők

Létesítmények

  • Épült: 2014
  • Széf a recepción
  • Kert
  • Piknikezőhely
  • Könyvtár
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll
  • Kerti bútorok

Szobák felszereltsége

A pihentető alváshoz

  • Gyermekágy/csecsemőágy rendelkezésre áll

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Kínál Samudra Beach Villa helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Samudra Beach Villa bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 14:00. Kijelentkezési idő: 11:00.

Mit csinálhatok Samudra Beach Villa területén és a közelben?

A közelben olyan kikapcsolódási lehetőségek várnak, mint például túrázás és búvárkodás. Élvezd a szálláshely kényelmi szolgáltatásait, például piknikező hely és kert.

Milyen környéken van Samudra Beach Villa?

Samudra Beach Villa Koggala-tó 18 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.