Rusina inn

Szálláshely besorolása: 2
Hotel Colorado Springs területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Rusina inn vendégeként A Légierő Akadémiája és Garden of the Gods park is csak 10 percre lesz tőled autóval. Ingyenes szolgáltatások például a következők: wifi és egyéni parkolás. Glen Eyrie-kastély és Cheyenne-hegyi Állatkert is csak egy rövid autóútra van.

Értékelések

6,0 ennyiből: 10

Népszerű szolgáltatások

  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi

Főbb szolgáltatások (4)

  • Mikrohullámú sütő a közös használatú helyiségben
  • Vízadagoló
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Televízió a közös helységekben

Az otthon érzése (4)

  • Mikrohullámú sütő
  • Saját fürdőszoba
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Minihűtő

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
5 szoba megjelenítése 5 közül

Basic egyágyas szoba, erkély, kilátással a kertre

  • Kertre néző kilátás
  • 22 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Basic szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a kertre

  • Kertre néző kilátás
  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Classic szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a kertre

  • Kertre néző kilátás
  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Basic szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a kertre

  • Kertre néző kilátás
  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Comfort szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
4610 Rusina Rd, Colorado Springs, CO, 80907

A közelben

  • Coloradói Műszaki Egyetem, Colorado Springs - 12 perc gyalog - 1.0 km
  • Cosmo's Magic Színház - 15 perc gyalog - 1.3 km
  • Coloradói Egyetem, Colorado Springs - 17 perc gyalog - 1.4 km
  • Pro Rodeo dicsőségcsarnok - 2 perc autóval - 2.2 km
  • Ent Művészeti Központ - 2 perc autóval - 2.2 km

Közlekedés

  • Colorado Springs városi repülőtér (COS) – 23 perc autóval
  • Denveri nemzetközi repülőtér (DEN) – 78 perc autóval
  • Broomfield, Colorado (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) – 94 perc autóval

Éttermek

  • ‪Chick-fil-A – ‬7 perc gyalog
  • ‪Whataburger – ‬5 perc autóval
  • ‪Raising Cane's Chicken Fingers – ‬7 perc gyalog
  • ‪Dairy Queen – ‬3 perc autóval
  • ‪Waffle House – ‬2 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Rusina inn

  • Rusina inn vendégeként A Légierő Akadémiája és Garden of the Gods park is csak 10 percre lesz tőled autóval. Ingyenes szolgáltatások például a következők: wifi és egyéni parkolás. Glen Eyrie-kastély és Cheyenne-hegyi Állatkert is csak egy rövid autóútra van.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 40 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 22:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 6:00 és 22:00 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók (csak kutyák és macskák)*
    • Segítőállatok hozhatók
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban
    • Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek
DONE

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Közös használatú mikorhullámú sütő
  • Vízadagoló

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Létesítmények

  • Televízió a közös helyiségekben

Akadálymentesítés

  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • 3 akadálymentes parkolóhelyek a helyszínen
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepciós pult magassága (cm) 115
  • A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig

Szobák felszereltsége

Az otthon kényelme

  • Fűtés

A pihenés szolgálatában

  • Erkély vagy kövezett terasz

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Kád zuhanyzóval
  • Szappan és sampon
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (50+ Mb/s)

Étkezés és italok

  • Minihűtő
  • Mikrohullámú sütő

Díjak és szabályzatok

Visszatérítendő előlegek

  • Készpénzes letét: 100 USDtartózkodásonként szállásonként

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek házi kedvencenként 20 USD külön díj ellenében hozhatók (a díj a tartózkodás hosszától függően változhat)

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: INDEPENDENT HOTEL
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Rusina inn háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák és macskák is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 20 USD összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, naponta. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..

Kínál Rusina inn helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Rusina inn bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 22:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Rusina inn kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához erkély vagy terasz tartozik.

Milyen környéken van Rusina inn?

Rusina inn elhelyezkedése nagyszerű. Coloradói Egyetem, Colorado Springs csupán 18 percnyi sétával elérhető, és Cosmo's Magic Színház is csak 15 perc gyalog.