Teljes apartman

Holiday Home in Le Hourdel by the Sea

Apartman Millebosc területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Millebosc hangulatát Holiday Home in Le Hourdel by the Sea vendégeként. A vendégeket terasz és kert is várja, a szobák felszereltségéhez pedig szárítógép és hűtőszekrény is tartozik.

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Mosoda
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (2)

  • Terasz
  • Kert

Az otthon érzése (6)

  • Főzőedények, tányérok, evőeszközök
  • Kert
  • Terasz
  • Kávé-/teafőző
  • Digitális csatornák
  • Ingyenes egyéni parkolás
Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Millebosc, Normandy

A közelben

  • Jardin Jungle Karlostachys Botanikus Kert - 12 perc autóval - 8.7 km
  • Le Tréporti Turisztikai Információs Iroda - 23 perc autóval - 20.6 km
  • Mers les Bains Equitation (lovaglóiskola) - 24 perc autóval - 20.8 km
  • Mers-les-Bains tengerpartja - 24 perc autóval - 20.9 km
  • Le Treport-i tengerpart - 25 perc autóval - 21.6 km

Közlekedés

  • Longroy-Gamaches vasútállomás – 11 perc autóval
  • Feuquières-en-Vimeu Feuquerolles vasútállomás – 19 perc autóval
  • Blangy-sur-Bresle vasútállomás – 20 perc autóval

Éttermek

  • ‪Bar de l'Hôtel de Ville – ‬14 perc autóval
  • ‪Hall Du Collège – ‬14 perc autóval
  • ‪Ô’Wake Gamaches – ‬11 perc autóval
  • ‪Bar Tabac le Marronnier – ‬8 perc autóval
  • ‪Etoile Kebab – ‬8 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Holiday Home in Le Hourdel by the Sea

  • Élvezd Millebosc hangulatát Holiday Home in Le Hourdel by the Sea vendégeként. A vendégeket terasz és kert is várja, a szobák felszereltségéhez pedig szárítógép és hűtőszekrény is tartozik.

Dióhéjban

DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 20:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek e-mailt kapnak a bejelentkezési tudnivalókról.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Létesítmények

  • Kert
  • Terasz

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Digitális csatornák

Az otthon kényelme

  • Fűtés
  • Kávé-/teafőző
  • Elektromos vízforraló
  • Ruhaszárító

A felfrissülés kellékei

  • 2 fürdőszoba
  • Hajszárító

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény
  • Mikrohullámú sütő
  • Konyhai felszerelés
  • Mosogatógép
  • Etetőszék

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 5.06 EUR személyenként, éjszakánként. 18 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Holiday Home in Le Hourdel by the Sea háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Holiday Home in Le Hourdel by the Sea helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Holiday Home in Le Hourdel by the Sea bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Mit csinálhatok Holiday Home in Le Hourdel by the Sea területén és a közelben?

Holiday Home in Le Hourdel by the Sea kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.