Louise Apartment Old Town Długa Street
Szálláshely besorolása: 2
Belvárosi hotel, ahonnan a(z) gdanski régi városháza könnyen megközelíthető
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Louise Apartment Old Town Długa Street képgalériája





Louise Apartment Old Town Długa Street kiváló elhelyezkedésű, gdanski régi városháza mindössze 10 perc sétával elérhető.
Értékelések
9,49,4 ennyiből: 10
Kivételes
Népszerű szolgáltatások
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Mosoda
A jelenlegi ár 37 821 Ft
37 821 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
1 szoba megjelenítése 1 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: Comfort apartman, kilátással a városra

Comfort apartman, kilátással a városra
- Kilátás a városra
- 43 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 4 férőhely
- 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Apart Neptun
Gdansk, városközpont
Apart Neptun
Gdansk, városközpont
- Repülőtéri transzfer
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 1 006 értékelés
9,2
Csodálatos
1 006 értékelés
Az ár 30 696 Ft
30 696 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

GRANO APARTMENTS Gdańsk Granaria
Gdansk, városközpont
GRANO APARTMENTS Gdańsk Granaria
Gdansk, városközpont
- Medence
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 38 értékelés
8,0
Nagyon jó
38 értékelés
Az ár 48 571 Ft
48 571 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 27. – aug. 28.

Marina Club Hotel
Gdansk, városközpont
Marina Club Hotel
Gdansk, városközpont
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 577 értékelés
9,2
Csodálatos
577 értékelés
Az ár 27 959 Ft
27 959 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Grano Apartments Gdańsk Residence
Gdansk, városközpont
Grano Apartments Gdańsk Residence
Gdansk, városközpont
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Teakonyha
- Mosoda
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 618 értékelés
9,0
Csodálatos
618 értékelés
Az ár 41 566 Ft
41 566 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Chrobry Apartamenty Gdańsk Grodzka 10
Gdansk, városközpont
Chrobry Apartamenty Gdańsk Grodzka 10
Gdansk, városközpont
- Repülőtéri transzfer
- Teakonyha
- Mosoda
- Állatbarát
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 232 értékelés
9,0
Csodálatos
232 értékelés
Az ár 36 133 Ft
36 133 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 23. – szept. 24.

Angielska Grobla by Q4 Apartments
Gdansk, városközpont
Angielska Grobla by Q4 Apartments
Gdansk, városközpont
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 35 értékelés
8,6
Kiváló
35 értékelés
Az ár 40 257 Ft
40 257 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 27. – aug. 28.

Deo Plaza by Downtown Apartments
Gdansk, városközpont
Deo Plaza by Downtown Apartments
Gdansk, városközpont
- Repülőtéri transzfer
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 25 értékelés
8,4
Nagyon jó
25 értékelés
Az ár 39 307 Ft
39 307 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 20. – szept. 21.

City Center Apartments SPA & Wellness by Apartmore
Gdansk, városközpont
City Center Apartments SPA & Wellness by Apartmore
Gdansk, városközpont
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Teakonyha
- Állatbarát
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 370 értékelés
8,2
Nagyon jó
370 értékelés
Az ár 43 616 Ft
43 616 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 21. – szept. 22.

Apartamenty Sun & Snow Aura
Gdansk, városközpont
Apartamenty Sun & Snow Aura
Gdansk, városközpont
- Teakonyha
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 102 értékelés
8,2
Nagyon jó
102 értékelés
Az ár 46 347 Ft
46 347 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 15. – szept. 16.

Lavoo Boutique Apartments
Gdansk, városközpont
Lavoo Boutique Apartments
Gdansk, városközpont
- Konyha
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 212 értékelés
9,0
Csodálatos
212 értékelés
Az ár 29 315 Ft
29 315 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

37/38 Długa, Gdańsk, Województwo pomorskie, 80-831
A közelben
- Gdański városháza - 2 perc gyalog - 0.2 km
- Hosszú Piac - 2 perc gyalog - 0.2 km
- Neptun-szökőkút - 2 perc gyalog - 0.2 km
- Szűz Mária-templom - 3 perc gyalog - 0.3 km
- gdanski régi városháza - 8 perc gyalog - 0.8 km
Közlekedés
- Gdański Lech Wałęsa repülőtér (GDN) – 35 perc autóval
- Gdański központi pályaudvar – 14 perc gyalog
- Gdańsk Stocznia vasútállomás – 25 perc gyalog
- Gdansk Politechnika állomás – 7 perc autóval
Éttermek
- Starbucks – 2 perc gyalog
- Ostro – 5 perc gyalog
- Woosabi – 5 perc gyalog
- Goldwasser – 6 perc gyalog
- Hard Rock Cafe Gdańsk – 2 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Louise Apartment Old Town Długa Street
- Louise Apartment Old Town Długa Street kiváló elhelyezkedésű, gdanski régi városháza mindössze 10 perc sétával elérhető.
Dióhéjban
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
- Rendelkezésre áll expressz kijelentkezési lehetőség
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a kulcstároló szekrény adatait). A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
- A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Kisállatok hozhatók (csak kutyák, összesen 2)*
- Segítőállatok hozhatók
- Korlátozások vannak érvényben*
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
A szálláshely szolgáltatásai
Szolgáltatások
- Virtuális recepció
Szobák felszereltsége
Az otthon kényelme
- Vasaló/vasalódeszka
- Mosógép
A pihentető alváshoz
- Sötétítőfüggöny
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))
Díjak és szabályzatok
Kötelezően fizetendő díjak
Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
- A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 3.46 PLN személyenként, éjszakánként
Kisállatok
- Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
- Házi kedvencek házi kedvencenként és naponta 30 PLN külön díj ellenében hozhatók
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Louise Apartment Old Town Długa Street háziállatok behozatalát?
Igen, kutyák tartózkodhatnak a szálláshelyen, de legfeljebb 2 hozható. Egy 30 PLN összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, naponta. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak.. Bizonyos korlátozások lehetnek érvényben, melyekről a szálláshely tud bővebb felvilágosítással szolgálni.
Kínál Louise Apartment Old Town Długa Street helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos Louise Apartment Old Town Długa Street nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van Louise Apartment Old Town Długa Street bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00. Gyorsított kijelentkezés igénybe vehető.
Milyen környéken van Louise Apartment Old Town Długa Street?
Louise Apartment Old Town Długa Street Gdansk, városközpont területén található. gdanski régi városháza csupán 9 percre van tőle gyalog, Zöld kapu pedig mindössze 3 perc séta.