Teljes társasházi lakás

Terrazza Beach Residence - Praia dos Carneiros

Szálláshely besorolása: 3
Társasházi lakás Tamandaré területén, ahol szabadtéri medence áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Tamandaré hangulatát Terrazza Beach Residence - Praia dos Carneiros vendégeként.

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes wifi
  • Állandó recepció
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (3)

  • 2 dohányfüstmentes lakás
  • Szabadtéri medence
  • 24 órában nyitva tartó recepció

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

Stúdió

  • 23 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret) és 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Stúdió

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Stúdió

  • 21 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy, 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret) és 1 futon (matracágy) (egyszemélyes ágy méret)
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
50 15 de Agosto, Tamandaré, Pernambuco, 55578000

A közelben

  • Estrela do Mar Square - 15 perc gyalog - 1.3 km
  • Praia de Tamandare tengerpart - 3 perc autóval - 2.3 km
  • São Benedito-templom - 6 perc autóval - 5.3 km
  • Praia dos Carneiros - 6 perc autóval - 5.3 km
  • Maracaipei tengerpart - 58 perc autóval - 66.5 km

Éttermek

  • ‪Amazônia Mix – ‬4 perc autóval
  • ‪Quiosque Submarino Amarelo – ‬3 perc autóval
  • ‪Capim Bambu – ‬5 perc autóval
  • ‪Tapera do Sabor – ‬3 perc autóval
  • ‪João Pizza Tamandaré – ‬12 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Terrazza Beach Residence - Praia dos Carneiros

  • Élvezd Tamandaré hangulatát Terrazza Beach Residence - Praia dos Carneiros vendégeként.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 2 apartmanházi lakás
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 23:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Gyermekek

    • A szülőknek magukkal vinniük a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát*
    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
PETS

Kisállatok

    • Segítőállatok hozhatók
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Helyszíni parkolás csak kérésre
VPN_KEY

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Medence és wellness

  • Szabadtéri medence

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi, sebesség: 50+ Mb/s

Parkolás és közlekedés

  • Helyszíni parkolási lehetőség kérésre

Fürdőszobák

  • Törölköző

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Lift nem áll rendelkezésre
  • Dohányfüstmentes szállás

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • 2 szoba

Díjak és szabályzatok

Gyermekek és pótágyak

  • A 18 év alatti gyermekkel utazó szülőnek vagy a gyermek más törvényes képviselőjének bejelentkezéskor be kell mutatnia a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát (pl. útlevél). A Brazíliába érkező külföldi utazók esetében, ha csak az egyik szülő utazik a gyermekkel, neki a gyermek születési anyakönyvi kivonatán és fényképes személyazonosító okmányán túl egy közjegyző által hitelesített hivatalos utazási engedélyt is be kell mutatnia, amelyen a másik szülő aláírása is szerepel. Amennyiben a szülő vagy a törvényes képviselő adott esetben nem képes vagy nem hajlandó a fenti engedélyt megadni, a gyermek csak bírói felhatalmazással utazhat. A gyermekekkel Brazíliába utazók az út előtt mindenképp vegyék fel a kapcsolatot a brazil konzulátussal bővebb felvilágosításért.

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Parkolás

  • A helyszíni parkolás biztosításához a vendégeknek előzetesen kapcsolatba kell lépniük a szálláshellyel

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Terrazza Beach Residence - Praia dos Carneiros úszómedencével vagy uszodával?

Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.

Mikor van Terrazza Beach Residence - Praia dos Carneiros bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 23:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Mit csinálhatok Terrazza Beach Residence - Praia dos Carneiros területén és a közelben?

Terrazza Beach Residence - Praia dos Carneiros kültéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Milyen környéken van Terrazza Beach Residence - Praia dos Carneiros?

Terrazza Beach Residence - Praia dos Carneiros Estrela do Mar Square 18 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.