Teljes apartman·Magánszállásadó

Apartments KinGs

Szálláshely besorolása: 3
Apartmanok Petrovac területén, ahol konyhák áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Petrovac hangulatát Apartments KinGs vendégeként. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. A hangulatos apartmanok szolgáltatásai: konyha és síkképernyős televízió.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Konyha
  • Mosoda
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (6)

  • 5 dohányfüstmentes apartman
  • Légkondicionálás
  • Mosodai szolgáltatás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll

Az otthon érzése (5)

  • Konyha
  • Mosoda
  • Kábelcsatornák
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Hajszárító

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

Standard apartman, erkély, kilátással a tengerre

  • Kilátás a tengerre
  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Classic apartman, erkély, kilátással a hegyre

  • Kilátás a hegyekre
  • 32 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Classic szoba, 1 hálószobával, terasz

  • Kertre néző kilátás
  • 25 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Buljarica BB, Petrovac, Budva Municipality, 85300

A közelben

  • Buljaricai strand - 12 perc gyalog - 1.0 km
  • Lučice - 3 perc autóval - 2.2 km
  • Sveti Stefan tengerpartja - 21 perc autóval - 15.7 km
  • Jaz strand - 40 perc autóval - 29.2 km
  • Kotori-öböl - 59 perc autóval - 47.4 km

Közlekedés

  • Podgorica (TGD) – 55 perc autóval
  • Tivat (TIV) – 81 perc autóval
  • Dubrovnik (DBV) – 43,6 mérföld/70,1 km
  • Bar vasútállomás – 39 perc autóval

Éttermek

  • ‪Medin – ‬5 perc autóval
  • ‪Levante – ‬5 perc autóval
  • ‪Perazića Do – ‬10 perc autóval
  • ‪Miditeranio – ‬4 perc autóval
  • ‪Padrino – ‬11 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Apartments KinGs

  • Élvezd Petrovac hangulatát Apartments KinGs vendégeként. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. A hangulatos apartmanok szolgáltatásai: konyha és síkképernyős televízió.

Dióhéjban

BEJELENTKEZÉS
14:00
KIJELENTKEZÉS
10:00

A szálláshely mérete

    • 5 apartman

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 20:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért; Érkezéskor a házigazda fogadja a vendégeket..
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 48 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi, sebesség: 50+ Mb/s

Parkolás és közlekedés

  • Ingyenes egyéni parkolás helyben

Konyha

  • Hűtőszekrény
  • Főzőlap
  • Főzőedények/tányérok/evőeszközök

Hálószobák

  • Ágynemű

Fürdőszobák

  • Zuhanyzó
  • Hajszárító
  • Szappan
  • Törölköző
  • Toalettpapír

Szórakozás

  • Síkképernyős tévé kábelcsatornákkal

Ruhatisztítás

  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Mosoda
  • Mosószer

Kényelem

  • Légkondicionálás
  • Fűtés

Állatok

  • Háziállat nem engedélyezett

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Lift nem áll rendelkezésre
  • Dohányfüstmentes szállás

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Útikalauzok/ajánlók
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • 5 szoba

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege felnőttek esetén 1.00 EUR személyenként, éjszakánként (max. 30 éjszaka). 18 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Apartments KinGs háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Apartments KinGs helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Apartments KinGs bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Apartments KinGs kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: főzőedények, tányérok, evőeszközök, hűtőszekrény.

Milyen környéken van Apartments KinGs?

Apartments KinGs elhelyezkedése nagyszerű. Buljaricai strand csupán 10 percnyi sétával elérhető, és Lučice is csak 19 perc gyalog.

Értékelések

A(z) Apartments KinGs értékelései

10

Kivételes

10

Tisztaság

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Highly recommended! The apartment was incredibly clean, fresh, and newly renovated, with a beautiful sea view. It was also very convenient with a grocery store just nearby. The host was exceptionally nice and helpful throughout our stay. I highly recommend this place to anyone visiting Montenegro! 5/5 stars.