Teljes nyaraló

Villa Solenne by Elite Villas

Villa és Fornillo-tengerpart mindössze néhány lépés

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Villa Solenne by Elite Villas nagyszerű elhelyezkedésű szálláshely, ahonnan Fornillo-tengerpart és Spiaggia Grande is csak 15 perc gyalog. Positanói kompkikötő és Santa Maria Assunta-templom is legfeljebb 15 percnyi sétával elérhető.

Teljes nyaraló

5 hálószoba5 fürdőszoba10 férőhely

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi

Főbb szolgáltatások (3)

  • 12 villa
  • Kert
  • Grillezési lehetőség

Az otthon érzése (4)

  • 5 hálószoba
  • Saját fürdőszoba
  • Kert
  • Barbecue-sütő(k)

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Positano, SA

A közelben

  • Positanói Városháza - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • Fornillo-tengerpart - 3 perc gyalog - 0.2 km
  • Spiaggia Grande - 9 perc gyalog - 0.7 km
  • Palazzo Murat - 11 perc gyalog - 0.9 km
  • Santa Maria Assunta-templom - 13 perc gyalog - 1.0 km

Közlekedés

  • Nápoly nemzetközi repülőtere (NAP) – 141 perc autóval
  • Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) – 125 perc autóval
  • Vico Equense Seiano vasútállomás – 26 perc autóval
  • Rovigliano megálló – 42 perc autóval
  • Vietri sul Mare megállóhely – 42 perc autóval

Éttermek

  • ‪Collina Positano Bakery – ‬15 perc gyalog
  • ‪La Zagara – ‬15 perc gyalog
  • ‪Chez Black – ‬13 perc gyalog
  • ‪Li Galli – ‬8 perc gyalog
  • ‪Elisir di Positano – ‬13 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Villa Solenne by Elite Villas

  • Villa Solenne by Elite Villas nagyszerű elhelyezkedésű szálláshely, ahonnan Fornillo-tengerpart és Spiaggia Grande is csak 15 perc gyalog. Positanói kompkikötő és Santa Maria Assunta-templom is legfeljebb 15 percnyi sétával elérhető.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 12 egység
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 21:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 25 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért.
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 25
PETS

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben

A szálláshely szolgáltatásai

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi

Külső területek

  • Grillezési lehetőség
  • Kert

Állatok

  • Háziállat nem engedélyezett

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Lift nem áll rendelkezésre

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
  • Tűzoltó készülék
  • Elsősegély felszerelés

Általános jellemzők

  • 12 szoba

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város idegenforgalmi adót vetett ki, amelyet a szálláshelyen kell megfizetni. Az adó szezononként változik, és nincs érvényben a teljes éven át. További információt a szálláshely nyújt a foglalási visszaigazoláson szereplő elérhetőségeken.
  • A város adót vet ki: november 1. és március 31. között 0.00 EUR személyenként, éjszakánként. Az adót nem kell megfizetni 10 év alatti gyerekek után.
  • A város adót vet ki: április 1. és október 31. között 2.50 EUR személyenként, éjszakánként. Az adót 10 év év alatti gyermekek után nem kell megfizetni.

Gyermekek és pótágyak

  • Minden vendégnek – a gyerekeket is beleértve – jelen kell lennie a bejelentkezéskor, és be kell mutatnia hivatalos, fényképes igazolványát vagy útlevelét.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék és elsősegély-felszerelés gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 5000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ennek a szálláshelynek a takarítását hivatásos személyzet végzi.
A szálláshely regisztrációs száma: IT065100B44EBCE6QI
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Solenne By Elite Positano
Villa Solenne by Elite Villas Villa
Villa Solenne by Elite Villas Positano
Villa Solenne by Elite Villas Villa Positano

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Villa Solenne by Elite Villas háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Mikor van Villa Solenne by Elite Villas bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 16:00 és 21:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Mit csinálhatok Villa Solenne by Elite Villas területén és a közelben?

Villa Solenne by Elite Villas kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Milyen környéken van Villa Solenne by Elite Villas?

Villa Solenne by Elite Villas elhelyezkedése nagyszerű. Fornillo-tengerpart csupán 5 percnyi sétával elérhető, és Spiaggia Grande is csak 13 perc gyalog.