Karon Hill 2 Bedroom Amazing Full Seaview Condo
Szálláshely besorolása: 2
Hotel könnyen megközelíthető innen: Karoni tengerpart
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Karon Hill 2 Bedroom Amazing Full Seaview Condo képgalériája





At Karon Hill 2 Bedroom Amazing Full Seaview Condo vendégeinek Karoni tengerpart és Kata tengerpart is csak 5 perc autóval. A szálláshely terasz és kert jóvoltából még nívósabb.
Értékelések
8,68,6 ennyiből: 10
Kiváló
Népszerű szolgáltatások
- Légkondicionálás
Főbb szolgáltatások (4)
Főbb szolgáltatások (4)
- Terasz
- Légkondicionálás
- Kert
- Grillezési lehetőség
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- Mikrohullámú sütő
- Televízió
- Kert
- Terasz
- Barbecue-sütő(k)
- Hajszárító
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Szoba

Szoba
- 4 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
Hasonló szálláshelyek

Grand Kata VIP - Kata Beach
Karon
Grand Kata VIP - Kata Beach
Karon
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 410 értékelés
8,8
Kiváló
410 értékelés
Az ár 14 241 Ft
14 241 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 30. – okt. 1.

Mandarava Resort and Spa Karon Beach
Karon
Mandarava Resort and Spa Karon Beach
Karon
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
9.6 ennyiből: 10, Kivételes, 1 001 értékelés
9,6
Kivételes
1 001 értékelés
Az ár 28 324 Ft
28 324 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.

The SIS Kata Resort - Adult Only
Karon
The SIS Kata Resort - Adult Only
Karon
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 502 értékelés
9,0
Csodálatos
502 értékelés
Az ár 34 275 Ft
34 275 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Sawasdee Village
Karon
Sawasdee Village
Karon
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.6 ennyiből: 10, Kivételes, 1 006 értékelés
9,6
Kivételes
1 006 értékelés
Az ár 35 585 Ft
35 585 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 26. – szept. 27.

Centara Kata Resort Phuket
Karon
Centara Kata Resort Phuket
Karon
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 328 értékelés
8,4
Nagyon jó
328 értékelés
Az ár 12 808 Ft
12 808 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 18. – szept. 19.

Novotel Phuket Kata Avista Resort And Spa
Karon
Novotel Phuket Kata Avista Resort And Spa
Karon
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 432 értékelés
8,8
Kiváló
432 értékelés
Az ár 16 211 Ft
16 211 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 10. – szept. 11.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

350/1 Patak Road, Phuket, Phuket Province, 83100
A közelben
- Karoni tengerpart - 9 perc gyalog - 0.8 km
- Dino Park Mini Golf - 19 perc gyalog - 1.6 km
- Kata és Karon Sétálóutca - 3 perc autóval - 2.0 km
- Kata tengerpart - 3 perc autóval - 2.0 km
- Karoni tengerparti körforgalom - 3 perc autóval - 2.3 km
Közlekedés
- Phuket (HKT-Phuket nemzetközi repülőtér) – 72 perc autóval
Éttermek
- Baan Bang-la Restaurant – 7 perc gyalog
- coffee talk – 13 perc gyalog
- Subway – 6 perc gyalog
- บ้านสายลม (Baan Sailom) – 8 perc gyalog
- Tom Yum – 4 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Karon Hill 2 Bedroom Amazing Full Seaview Condo
- At Karon Hill 2 Bedroom Amazing Full Seaview Condo vendégeinek Karoni tengerpart és Kata tengerpart is csak 5 perc autóval. A szálláshely terasz és kert jóvoltából még nívósabb.
Dióhéjban
Érkezés/távozás
- A bejelentkezés kezdete: 14:00
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Barbecue-sütők
Létesítmények
- Kert
- Terasz
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- Televízió
- Kábeltévé-csatornák
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
A felfrissülés kellékei
- Bidé
- Hajszárító
Étkezés és italok
- Mikrohullámú sütő
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Mikor van Karon Hill 2 Bedroom Amazing Full Seaview Condo bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 14:00. Kijelentkezési idő: 12:00.
Mit csinálhatok Karon Hill 2 Bedroom Amazing Full Seaview Condo területén és a közelben?
Karon Hill 2 Bedroom Amazing Full Seaview Condo kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.
Milyen környéken van Karon Hill 2 Bedroom Amazing Full Seaview Condo?
Karon Hill 2 Bedroom Amazing Full Seaview Condo elhelyezkedése nagyszerű. Karoni tengerpart csupán 9 percnyi sétával elérhető, és Dino Park Mini Golf is csak 17 perc gyalog.