Spain Testing 2 11.11.25
Szálláshely besorolása: 2
Hotel és Puerta de Alcalá mindössze néhány lépés
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Spain Testing 2 11.11.25 képgalériája





Spain Testing 2 11.11.25 elhelyezkedése fanasztikus: El Retiro Park és Puerta de Alcalá is csak 5 perc sétára van tőle. Plaza de Cibeles (tér) és Gran Via is legfeljebb 10 percnyi sétával elérhető. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Retiro metróállomás 4 perc, Banco de España metróállomás pedig 6 perc séta.
Népszerű szolgáltatások
- Légkondicionálás
Főbb szolgáltatások (1)
Főbb szolgáltatások (1)
- Légkondicionálás
A jelenlegi ár 32 837 Ft
32 837 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Basic szoba
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 queen (nagyméretű) franciaágy
Hasonló szálláshelyek

Petit Palace President Castellana
Salamanca
Petit Palace President Castellana
Salamanca
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 1 000 értékelés
8,2
Nagyon jó
1 000 értékelés
Az ár 55 565 Ft
55 565 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 6. – szept. 7.

Barrio de Salamanca Suites
Salamanca
Barrio de Salamanca Suites
Salamanca
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 350 értékelés
9,0
Csodálatos
350 értékelés
Az ár 42 972 Ft
42 972 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Mercer Madrid
Jerónimos
Mercer Madrid
Jerónimos
- Wellnessfürdő
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 10 értékelés
10
Kivételes
10 értékelés
Az ár 104 713 Ft
104 713 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 4. – szept. 5.

Casa Faraona Luxury Residences
Salamanca
Casa Faraona Luxury Residences
Salamanca
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Egybenyíló szobák igényelhetők
9.6 ennyiből: 10, Kivételes, 49 értékelés
9,6
Kivételes
49 értékelés
Az ár 103 677 Ft
103 677 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 2. – szept. 3.

Doubletree By Hilton Madrid Principe De Vergara
Salamanca
Doubletree By Hilton Madrid Principe De Vergara
Salamanca
- Repülőtéri transzfer
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem

Suites Miguel Ángel - Adults Only
Chamberi
Suites Miguel Ángel - Adults Only
Chamberi

Hostal Prim
Madrid városközpontja
Hostal Prim
Madrid városközpontja
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás

Colon 904 in Madrid With 1 Bedrooms and 1 Bathrooms
Madrid városközpontja
Colon 904 in Madrid With 1 Bedrooms and 1 Bathrooms
Madrid városközpontja
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Calle de alcala, Madrid, Espana, 28010
Közlekedés
- Adolfo Suárez Madrid-Barajas nemzetközi repülőtér (MAD) – 22 perc autóval
- Madrid Recoletos vasútállomás – 6 perc gyalog
- Madrid Atocha vasútállomás – 18 perc gyalog
- Atocha-Cercanías vasútállomás – 20 perc gyalog
- Retiro metróállomás – 4 perc séta
- Banco de España metróállomás – 6 perc séta
- Serrano metróállomás – 9 perc séta
Éttermek
- Cappuccino – 1 perc gyalog
- Em Sherif Madrid – 2 perc gyalog
- Ramsés – 1 perc gyalog
- Patio de Leones – 1 perc gyalog
- James Joyce Irish Pub Madrid – 2 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Spain Testing 2 11.11.25
- Spain Testing 2 11.11.25 elhelyezkedése fanasztikus: El Retiro Park és Puerta de Alcalá is csak 5 perc sétára van tőle. Plaza de Cibeles (tér) és Gran Via is legfeljebb 10 percnyi sétával elérhető. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Retiro metróállomás 4 perc, Banco de España metróállomás pedig 6 perc séta.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 10 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 6:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért; A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
- Kérjük, érkezése előtt legalább 48 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
- A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
A szálláshely szolgáltatásai
Szolgáltatások
- Virtuális recepció
Szobák felszereltsége
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás és fűtés
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Zuhanyzó
- Ingyenes piperecikkek
- Hajszárító
- Törölközők
- Toalettpapír
Kapcsolattartás
- Íróasztal
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Spain Testing 2 11.11.25 háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Spain Testing 2 11.11.25 helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos Spain Testing 2 11.11.25 nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van Spain Testing 2 11.11.25 bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 6:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.
Rendelkezik Spain Testing 2 11.11.25 helyszíni kaszinóval?
Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Casino Gran Vía (13 perc gyalog).
Milyen környéken van Spain Testing 2 11.11.25?
Spain Testing 2 11.11.25 elhelyezkedése nagyszerű. Retiro metróállomás egy rövid 4 perces sétával elérhető, és Gran Via is csupán 9 perc gyalog.