Five Suites Mantellate

Belvárosi bed and breakfast, ahonnan a(z) Piazza del Duomo könnyen megközelíthető

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Five Suites Mantellate nagyszerű elhelyezkedésű szálláshely, ahonnan Galleria dell’Accademia (múzeum) és Központi piac is csak 15 perc gyalog. Santa Maria Novella tér és Piazza della Signoria is csak 5 perc autóval. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: San Marco Egyetem villamosmegálló 9 perc, Strozzi - Fallaci villamosmegálló pedig 10 perc séta.

Értékelések

8,6 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás

Főbb szolgáltatások (2)

  • Takarítás naponta
  • Légkondicionálás

Az otthon érzése (6)

  • 5 hálószoba
  • Saját fürdőszoba
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Lift
  • Minihűtő
  • Ingyenes piperecikkek
A jelenlegi ár 37 933 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
5 szoba megjelenítése 5 közül

apartman, 1 hálószobával, dohányzó, privát fürdőszoba

  • 16 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

apartman, 1 hálószobával, dohányzó, privát fürdőszoba

  • 17 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

apartman, 1 hálószobával, dohányzó, erkély

  • 28 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

apartman, 1 hálószobával, dohányzó, erkély

  • 40 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)
  • Ingyenes wifi

apartman, 1 hálószobával, dohányzó, privát fürdőszoba

  • 33 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Via delle Mantellate, 9, Florence, FI, 50129

A közelben

  • Firenzei Egyetem - 6 perc gyalog - 0.6 km
  • Szent Márk tér - 6 perc gyalog - 0.6 km
  • Galleria dell’Accademia (múzeum) - 8 perc gyalog - 0.7 km
  • Fortezza da Basso - 10 perc gyalog - 0.9 km
  • Santa Maria Novella tér - 15 perc gyalog - 1.3 km

Közlekedés

  • Peretola repülőtér (FLR) – 26 perc autóval
  • Firenze-Le Cure vasútállomás – 12 perc gyalog
  • Firenzei Statuto vasútállomás – 15 perc gyalog
  • Firenze (ZMS-Santa Maria Novella pályaudvar) – 16 perc gyalog
  • San Marco Egyetem villamosmegálló – 9 perc séta
  • Strozzi - Fallaci villamosmegálló – 10 perc séta
  • Fortezza villamosmegálló – 11 perc séta

Éttermek

  • ‪Antica Trattoria da Tito – ‬3 perc gyalog
  • ‪Caffè Libertà – ‬6 perc gyalog
  • ‪Caffė Lietta – ‬4 perc gyalog
  • ‪Lo Saj Libanese – ‬5 perc gyalog
  • ‪The Florence Irish Pub – ‬4 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Five Suites Mantellate

  • Five Suites Mantellate nagyszerű elhelyezkedésű szálláshely, ahonnan Galleria dell’Accademia (múzeum) és Központi piac is csak 15 perc gyalog. Santa Maria Novella tér és Piazza della Signoria is csak 5 perc autóval. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: San Marco Egyetem villamosmegálló 9 perc, Strozzi - Fallaci villamosmegálló pedig 10 perc séta.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 5 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek az érkezésük előtt 48 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a belépőkódot). A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 48 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely a foglalás után az útleveled másolatát fogja kérni tőled
    • A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
PETS

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség
VPN_KEY

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege felnőttek esetén 6.00 EUR személyenként, éjszakánként (max. 7 éjszaka). 12 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Gyermekek és pótágyak

  • Minden vendégnek – a gyerekeket is beleértve – jelen kell lennie a bejelentkezéskor, és be kell mutatnia hivatalos, fényképes igazolványát vagy útlevelét.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 5000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
A szálláshely regisztrációs száma: IT048017B4L47BA3G9
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Five Suites Mantellate háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Five Suites Mantellate helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Five Suites Mantellate nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van Five Suites Mantellate bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Milyen környéken van Five Suites Mantellate?

Five Suites Mantellate Firenze történelmi központja területén található. San Marco Egyetem villamosmegálló mindössze 9 perc gyalog, Piazza del Duomo pedig 16 perc sétára van tőle.

Értékelések

A(z) Five Suites Mantellate értékelései

8,6

Kiváló

8,4

Tisztaság

8,0

Szolgáltatások

8,0

Személyzet és kiszolgálás

8,6

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített

10/10 Kivételes

Quarto limpo, tinha um espumante de cortesia para boas vindas
ANGELO, 3 éjszakás utazás
Hitelesített

10/8 Nagyon jó

Room is spacious. Property is near some nice restaurants and easily accessible to the tram within 3min walk. Convenient to travel to the main attractions. There are a few stairs before the elevator, but still mangeable.
Amy, 5 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Very quiet and very comfortable. Luxury appointments (but the shower stall is small with no place to put anything...).
Hayley, 3 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Perfect location
Karol, 1 éjszakás utazás