Teljes nyaraló
36 Crowthers Hill
Szálláshely besorolása: 2
Víkendház Dartmouth városában, ahol konyha áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) 36 Crowthers Hill képgalériája





Víkendház egy golfpálya szomszédságában várja a vendégeket – nagyszerű választás Dartmouth látogatóinak. Ingyenes szolgáltatásként wifi és egyéni parkolás is rendelkezésedre áll. A szálláshelyen kert és konyha is szolgálja a kényelmet.
Teljes nyaraló
2 hálószoba1 fürdőszoba4 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Konyha
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
Főbb szolgáltatások (2)
Főbb szolgáltatások (2)
- Kert
- Játszótér
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- Játszótér a helyszínen
- 2 hálószoba
- Konyha
- Saját fürdőszoba
- Kert
- Ingyenes egyéni parkolás
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Royal Castle Hotel
Dartmouth
Royal Castle Hotel
Dartmouth
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 329 értékelés
9,0
Csodálatos
329 értékelés
Az ár 64 011 Ft
64 011 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 6. – szept. 7.

Ship in Dock Inn
Dartmouth
Ship in Dock Inn
Dartmouth
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
- Nemdohányzó
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 108 értékelés
9,2
Csodálatos
108 értékelés
Az ár 46 667 Ft
46 667 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 13. – szept. 14.

Topsail
Dartmouth
Topsail
Dartmouth
- Konyha
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Az ár 177 419 Ft
177 419 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 12. – szept. 13.

Browns Dartmouth
Dartmouth
Browns Dartmouth
Dartmouth
- Ingyenes reggeli
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 150 értékelés
9,4
Kivételes
150 értékelés
Az ár 67 777 Ft
67 777 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 7. – szept. 8.

Fisherman's Cot, Tiverton by Marston's Inns
Tiverton
Fisherman's Cot, Tiverton by Marston's Inns
Tiverton
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 595 értékelés
8,8
Kiváló
595 értékelés
Az ár 27 358 Ft
27 358 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 21. – szept. 22.

George & Dragon
Dartmouth
George & Dragon
Dartmouth
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 6 értékelés
9,4
Kivételes
6 értékelés

Hill View House
Dartmouth
Hill View House
Dartmouth
- Ingyenes wifi
- Mosoda
- Nemdohányzó
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 30 értékelés
9,2
Csodálatos
30 értékelés
Az ár 50 909 Ft
50 909 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 23. – szept. 24.

Stoke Lodge Hotel
Dartmouth
Stoke Lodge Hotel
Dartmouth
- Medence
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 106 értékelés
9,4
Kivételes
106 értékelés
Az ár 55 841 Ft
55 841 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Kings Arms Otterton
Budleigh Salterton
Kings Arms Otterton
Budleigh Salterton
- Ingyenes reggeli
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 241 értékelés
8,6
Kiváló
241 értékelés
Az ár 34 312 Ft
34 312 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Driftwood
Dartmouth
Driftwood
Dartmouth
- Konyha
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

36 Crowthers Hill, Dartmouth, England, TQ6 9QX
A közelben
- Dél-Devon - 1 perc gyalog - 0.0 km
- Látogasson el Dartmouthba - 3 perc gyalog - 0.3 km
- Dartmouth-i Múzeum - 3 perc gyalog - 0.3 km
- Királyi Tengerészeti Akadémia - 6 perc gyalog - 0.6 km
- Dartmouth Golf és Country Club - 12 perc gyalog - 1.1 km
Közlekedés
- Exeter (EXT-Exeter nemzetközi repülőtér) – 72 perc autóval
- Newton Abbot vasútállomás – 28 perc autóval
- Ivybridge vasútállomás – 30 perc autóval
- Totnes vasútállomás – 35 perc autóval
Éttermek
- The Trawler Pub – 13 perc autóval
- The Belle Bistro – 5 perc autóval
- The Golden Lion – 12 perc autóval
- The Cherub Inn – 3 perc gyalog
- Tha Manor Inn – 12 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
36 Crowthers Hill
- Víkendház egy golfpálya szomszédságában várja a vendégeket – nagyszerű választás Dartmouth látogatóinak. Ingyenes szolgáltatásként wifi és egyéni parkolás is rendelkezésedre áll. A szálláshelyen kert és konyha is szolgálja a kényelmet.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- Privát víkendház
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 23:00
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Kisállatok
- Házi kedvencek hozhatók
- Segítőállatok hozhatók
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi
Parkolás és közlekedés
- Ingyenes egyéni parkolás helyben
Családbarát
- Játszótér
Konyha
- Mosogatógép
- Főzőedények/tányérok/evőeszközök
Hálószobák
- 2 hálószoba
Fürdőszobák
- 1 fürdőszoba
- Zuhanyzó
Külső területek
- Kert
Állatok
- A díjak a segítőállatokra nem vonatkoznak
- Állatbarát szálláshely
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Dohányfüstmentes szállás
Kényelmi szolgáltatások, felszereltség
- Nincs takarítási szolgáltatás
A helyszínnel kapcsolatos kiemelt információk
- Egy golfpálya mellett
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
Általános jellemzők
- Egyedi dekoráció
- Egyedi berendezés
Díjak és szabályzatok
Kisállatok
- Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi víkendház háziállatok behozatalát?
Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen.
Kínál víkendház helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van víkendház bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 15:00 és 23:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.
Mit csinálhatok 36 Crowthers Hill területén és a közelben?
36 Crowthers Hill kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.
36 Crowthers Hill kínál konyhát vagy teakonyhát?
Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha is a következő felszereltséggel: főzőedények, tányérok, evőeszközök.
Milyen környéken van 36 Crowthers Hill?
36 Crowthers Hill elhelyezkedése nagyszerű. Királyi Tengerészeti Akadémia csupán 12 percnyi sétával elérhető, és Látogasson el Dartmouthba is csak 5 perc gyalog.