The Bowery Hotel

Szálláshely besorolása: 4
Hotel a(z) New York-i Egyetem közelében, ahol étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

The Bowery Hotel elhelyezkedése nagyszerű: New York-i Egyetem és Washington Square park is csak 10 perc sétára van tőle. A sportolási lehetőségről fitneszterem gondoskodik, a helyben működő Gemma Restaurant pedig vacsorával kínálja a vendégeket. Ötödik sugárút és Empire State Building is csak 5 perc autóval. Más utazók imádják a hely következó jellemzőit: segítőkész személyzet. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Bleecker St. metróállomás 4 perc, 2 Av. metróállomás pedig 4 perc séta.

Értékelések

9,4 ennyiből: 10, A vendégek imádják
Az utazók által legjobbra értékelt

Népszerű szolgáltatások

  • Állatbarát
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Légkondicionálás
  • Edzőterem
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • Étterem
  • Reggeli elérhető
  • Fitneszlétesítmény
  • Bébiszitter-szolgáltatás
  • Terasz
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Kandalló a társalgóban
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Mosodai szolgáltatás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények

Az otthon érzése (6)

  • Bébiszitter-szolgáltatás (felár ellenében)
  • Saját fürdőszoba
  • Prémium tévécsatornák
  • Terasz
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda

Miért szeretjük ezt a szálláshelyet

Az ínyencek paradicsoma
A szálloda éttermében a vendégek teljes reggelit fogyaszthatnak. Kulináris élvezetek várják a kényelmes étkezési élményt keresőket.
Álomszerű alvásélmény
Ez a szálloda egyiptomi pamut ágyneművel és prémium ágyneművel kényezteti vendégeit. A turndown-szolgáltatás, a fürdőköpenyek és a feltöltött minibár emelik a tartózkodás színvonalát.

Szobaopciók

Standard szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy

10-ből 9,4
Kivételes
(18 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 23 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Standard szoba, 1 queen (nagyméretű) franciaágy

10-ből 9,6
Kivételes
(26 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 23 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Standard lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy

10-ből 9,4
Kivételes
(6 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 37 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Standard szoba, akadálymentesített

10-ből 9,0
Csodálatos
(2 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 23 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Superior egyágyas szoba, 1 queen (nagyméretű) franciaágy, kilátással a városra

10-ből 9,8
Kivételes
(11 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 27 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe egyágyas szoba, 1 queen (nagyméretű) franciaágy, fürdőkád, kilátással a városra

10-ből 9,4
Kivételes
(3 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 26 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Superior szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, kilátással a városra

10-ből 10,0
Kivételes
(10 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 28 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, fürdőkád, kilátással a városra

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
335 Bowery, New York, NY, 10003

A közelben

  • New York-i Egyetem - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • Washington Square park - 8 perc gyalog - 0.7 km
  • Lower East Side Bérházmúzeum - 11 perc gyalog - 0.9 km
  • Ötödik sugárút - 11 perc gyalog - 1.0 km
  • Union Square park - 12 perc gyalog - 1.1 km

Közlekedés

  • LaGuardia repülőtér (LGA) – 29 perc autóval
  • Teterboro, New Jersey (TEB) – 23 perc autóval
  • Newark Liberty nemzetközi repülőtér (EWR) – 35 perc autóval
  • John F. Kennedy nemzetközi repülőtér (JFK) – 58 perc autóval
  • Linden, NJ (LDJ) – 28 perc autóval
  • New York 9th St. vasútállomás – 16 perc gyalog
  • New York 14th St. vasútállomás – 20 perc gyalog
  • New York Christopher St. vasútállomás – 20 perc gyalog
  • Bleecker St. metróállomás – 4 perc séta
  • 2 Av. metróállomás – 4 perc séta
  • Astor Pl. metróállomás metróállomás – 6 perc séta

Éttermek

  • ‪Gasoline Alley Coffee – ‬5 perc gyalog
  • ‪Levain Bakery – NoHo, NYC – ‬4 perc gyalog
  • ‪Whole Foods Sushi Bar – ‬3 perc gyalog
  • ‪Temple Bar – ‬4 perc gyalog
  • ‪Los Tacos No. 1 – ‬4 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

The Bowery Hotel

  • The Bowery Hotel elhelyezkedése nagyszerű: New York-i Egyetem és Washington Square park is csak 10 perc sétára van tőle. A sportolási lehetőségről fitneszterem gondoskodik, a helyben működő Gemma Restaurant pedig vacsorával kínálja a vendégeket. Ötödik sugárút és Empire State Building is csak 5 perc autóval. Más utazók imádják a hely következó jellemzőit: segítőkész személyzet. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Bleecker St. metróállomás 4 perc, 2 Av. metróállomás pedig 4 perc séta.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 135 szoba
    • 14 emelet
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 0:00
    • Érintés nélküli bejelentkezés
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00
    • Érintés nélküli kijelentkezés
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártya szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Gyermekek

    • Bébiszitter-szolgáltatás*
    • Gyermekfelügyelet*
DONE

Kisállatok

    • Kisállatok ingyenesen hozhatók (csak kutyák, összesen 1, egyenként legfeljebb 25 font súlyig)
    • Segítőállatok hozhatók
    • Rendelkezésre állnak a következők: etető és itató tálak
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Teljes reggeli (felár ellenében) naponta 7:00 és 12:00 között
  • Étterem

Gyerekekkel utazóknak

  • Gyermekfelügyelet (felár ellenében)

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Concierge-szolgálat
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Ingyenes újságok a hallban
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Több nyelven beszélő személyzet

Létesítmények

  • Széf a recepción
  • Terasz
  • Kandalló a hallban
  • Fitneszterem
  • Kerti bútorok

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Akadálymentesített útvonal kerekesszékeseknek
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített mosókonyha
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített concierge-pult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített étterem
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített társalgó
  • Feliratozott tévéműsorok
  • Kapaszkodó a WC közelében
  • Kapaszkodó a zuhanyzóban
  • Kerekesszékkel használható zuhanyzó
  • Telefon-akadálymentesítési készlet
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Síkképernyős televízió
  • Prémium tévécsatornák
  • Fizetős filmek

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Mennyezeti ventilátor
  • Minibár
  • Fürdőköpeny és papucsok
  • Vasaló/vasalódeszka

A pihentető alváshoz

  • Az ágyak előkészítése éjszakára
  • Ébresztőóra
  • Prémium ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Designer piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes újságok
  • Ingyenes wifi
  • Ingyenes helyi hívások

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Speciális szolgáltatások

Étkezési lehetőség

Gemma Restaurant - Ez egy étterem, ahol hétvégi tízórait és vacsorát kerül felszolgálásra. Az étteremben foglalás szükséges. Nyitva minden nap

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Teljes reggeli felár ellenében kérhető: 10–30 USD/fő (hozzávetőleges ár)

Gyermekek és pótágyak

  • Gyermekfelügyelet felár ellenében igénybe vehető
  • Bébiszitter-szolgáltatás felár ellenében igénybe vehető
  • Pótágy naponta 60.0 USD díj ellenében kérhető

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Bowery Hotel New York
Bowery Hotel
Bowery New York
The Bowery Hotel Hotel
The Bowery Hotel New York
The Bowery Hotel Hotel New York

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi The Bowery Hotel háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák ingyenesen tartózkodhatnak a szálláshelyen – legfeljebb 1 kisállat, egyenként legfeljebb 25 font súlyig hozható. Etető- és itatótál igénybe vehető.

Mikor van The Bowery Hotel bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00. Érintés nélküli bejelentkezés és kijelentkezés is igénybe vehető.

Rendelkezik The Bowery Hotel helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Resorts World Kaszinó (21 perc autóval).

Mit csinálhatok The Bowery Hotel területén és a közelben?

A napi sportolást fitneszterem teszi lehetővé.

Található étterem The Bowery Hotel területén vagy környékén?

Igen, a helyszínen működő étterem neve Gemma Restaurant.

Milyen környéken van The Bowery Hotel?

The Bowery Hotel Manhattan területén található. Bleecker St. metróállomás mindössze 4 perc gyalog, New York-i Egyetem pedig 5 perc sétára van tőle.